• ul. Lindleya 16/301
    02-013 Warszawa

  • pon. - czw. godz. 9.00 - 16.30
    pt. godz. 9.00 - 16.00

O firmie

nasze specjalności

Księgowość

Finanse

Zarządzanie przedsiębiorstwem

Zarządzanie zasobami ludzkimi

Prawo

Korzystanie z systemów informacji

Biuro Rachunkowe TAX360 Sp. z o.o. jest firmą  specjalizującą się w obsłudze księgowej oraz kadrowo-płacowej dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych.

Nasze biuro prowadzi usługi na najwyższym poziomie. Rzetelność, poprawność rozliczeń oraz bezpieczeństwo i poufność przechowywania danych to nasza specjalność.

Jako zewnętrzna firma księgowa przejmujemy na siebie ryzyko związane z wystąpieniem szkód spowodowanych błędami w księgach rachunkowych. Dodatkowym zabezpieczeniem dla naszych klientów jest ubezpieczenie – polisa ubezpieczeniowa na wypadek ewentualnych błędów.

Nasi pracownicy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie zawodowe oraz certyfikaty księgowe wydane  przez Ministra Finansów RP uprawniające do prowadzenia ksiąg rachunkowych. Doświadczenie w takich dziedzinach jak księgowość, finanse, prawo, zarządzanie przedsiębiorstwem i zasobami ludzkimi pozwoliło nam stworzyć szeroki pakiet usług nawet dla najbardziej wymagających Klientów.

Atutem naszego biura jest lokalizacja w centrum Warszawy, dogodna zarówno pod osób korzystających z komunikacji miejskiej (liczne tramwaje, autobusy, 5 minut od stacji metra Centrum), jak również dla zmotoryzowanych.

TAX360 © strony www: webartstudio.pl